תרומה לקהילה

שולחן עגול ישראל

שולחן עגול הינו ארגון התנדבותי בינלאומי הפועל בהתנדבות מלאה וב-0 תקורה עבור הקהילה בה הוא פועל.

איתי אלט, מנכ״ל חברת ״אנשים״ החל את דרכו בארגון כחבר שולחן עגול חיפה. שולחן עגול חיפה נחשב לאייקון מקומי בעיר בזכות עשרות פעילויות שנתיות למען הקהילה העירונית ואוכלוסיות מוחלשות.

לאחר תקופה קצרה נבחר איתי ליו״ר השולחן והוביל את השולחן קדימה, משם הדרך לנשיאות שולחן עגול הייתה קצרה. איתי כיהן כנשיא בשנים 2010-2011 ומאז לוקח חלק פעיל ומרכזי בארגון הארצי ואחראי מאז על ארגון האירוע השנתי של הארגון ודואג לייצג את המדינה בנטיעת ערכי ההסברה הלאומית למאות חברי הארגון המגיעים מעשרות מדינות.
חברי הארגון העולמי הינם מובילי דעה ומשפיעים בארצות המוצא מהן הם באים. החוויה המוענקת לאורחים משנה תפיסות וכוללת ערכים מרכזיים לצד החוויה בשיווק המדינה כיעד תיירותי מועדף.

כל הארגון של האירוע המורכב נעשה בהתנדבות מלאה ועל חשבונו וזמנו של איתי. התפקידים אותם מילא איתי אלט בארגון שולחן עגול לאורך השנים העמידו אותו כאחד ממובילי הארגון לו הוא עדיין תורם מזמנו וממרצו.

שולחן עגול

FIRST® Robotics Competition

במהלך השנים 2017-2020 שימש איתי כמנטור בקבוצת הרובוטיקה של FIRST בבית הספר אורט בנימינה.

FIRST® Robotics Competition משלבת את ההתרגשות וההתלהבות של עולם הספורט עם הדיוק וההקפדה של עולם המדע. קבוצות של תלמידות ותלמידי תיכון מתמודדות עם אתגר של הקמה ומיתוג קבוצה, גיוס משאבים, תכנון, בניה ותכנות של רובוט ייחודי וכל זאת תוך שמירה על חוקים ולוחות זמנים המוכתבים מראש לכל הקבוצות ברחבי העולם. ההשתתפות בקבוצה מהווה חוויה של חלק מסטארט אפ לכל דבר כאשר לאורך כל העונה מפתחים המשתתפים כישורים ומיומנויות של המאה ה־21: יצירתיות וחדשנות, התמודדות עם אתגרים, קבלת החלטות בלחץ של זמן, ניהול משאבים, ועוד.

קבוצת הרובוטיקה של אורט בנימינה
דילוג לתוכן